Blog niecodzienny.net prowadzę od 2009 roku. Szmat czasu. Na Niecodziennym zamieszczonych jest ponad 450 wpisów (nie wiem kiedy to się wydarzyło). Tu mieszają się trzy lub cztery niejednokrotnie równolegle pisane byty, czy też pomysły na obecność w sieci. To tworzy niemały galimatias, który postanowiłem nieco uporządkować i może ułatwić czytelnikowi rozeznanie się na blogu.

Czas coś zmienić

Nowa rzecz na blogu, rozpoczęta w marcu 2017. Po prostu przychodzi taki czas w życiu żółwia, że mu źle i musi coś zmienić. Bo żółw lubi, kiedy mu dobrze, tylko musi najpierw zrozumieć, kiedy mu dobrze. Oto dziennik tego eksperymentu i kilka ważnych wpisów:

Ale dziennik jest już trochę zapisany… w końcu pisze go od blisko miesiąca. Jest co czytać;-)

Podcast – zupełnie nowa rzecz

Zacząłem sam siebie czytać. Na głos. W miarę regularnie… I tak o to powstał podcast (który możesz subskrybować choćby przez itunes) i tak mniej więcej brzmi:

Możesz też przeglądnąć wszystkie wpisy które mają swoją głosową wersję (i zasubskrybować go też ;-) )

Moich 10 powodów do dumy

Lista 10 wpisów, które najlepiej oddają to, czego się na moim blogu spodziewać:

[Wrzesień 2016] Ograniczyłem ilość kategorii. Staram się poukładać je tak, aby się nie mieszały ale… jakoś to wszystko często blisko siebie;-)

Szybki przegląd treści

O Internecie, reklamie, komunikacji – czyli to co mnie interesuje najbardziej i najbliższe jest mojej zawodowej codzienności.

O książkach, filmach, serialach – lubię czytać. Oj lubię czytać. I seriale lubię… i filmy… A im więcej czytam i oglądam tym chętniej dzielę się tym, co mnie zainteresowało.

O bojach z rzeczywistością – Czasem jest tak, że rzeczywistość skrzeczy. Gdzieś drażni, uwiera, przeszkadza. Coś poszło nie tak, coś wydaje się nie logiczne, coś skłania do myśli i zachęca do tego, by ją rozwinąć w dłuższą formę.

O polityce – Władza, rządy dusz, intrygi… a w Polsce ogólna irytacja i wkurzenie. Kategoria chyba nie wymagająca dookreślania;)

O sprzęcie przeze mnie używanym – co kupiłem, czego używam, czego szukam, dlaczego. Coś na kształt testów konsumenckich. Dziwnie bliskie potyczek z rzeczywistością;-)

O wszystkim innym – czyli to co się w normalnych kategoriach nie zmieściło…

Are oldies goldies? – Jak napisałem dużo, dużo wcześniej, blog zbiera treści od 2009 roku. Trochę się od tamtej pory pozmieniało, trochę tematów potraciło na aktualności, ale nie mam sumienia, by je wygasić… choć może powinienem…

Jaki widzę sens w blogowaniu ;-)

czyli trochę wyjaśnienia skąd niecodzienny i inne okoliczności

I co jeszcze…

Są jeszcze dwa serwisy, gdzie możesz się troszkę o mnie dowiedzieć:

nirski.com – moja internetowa wizytówka

mojafotografia.com – tu wrzucam zdjęcia, jakie czasem popełniam.

Jeśli jeszcze Ci mało, zachęcam do skorzystania z powiadomień o nowych wpisach ;)

Chcesz wiedzieć o czym będzie następna tygodniówka? ZOSTAW MAILA I BĄDŹMY W KONTAKCIE

Otrzymasz jednego maila w tygodniu, publikowaną między piątkiem a niedzielą tygodniówkę. 

Dlaczego proszę Cię o email? Poznaj moje argumenty »

Back to Top
Co Cię skłoni do otworzenia maila w niedzielę po 20?

Nową Tygodniówkę wysyłam raz w tygodniu - między piątkiem, a niedzielą. Ponad połowa zapisanych na nią czytelników, otwiera ją w ciągu pierwszych 12h od wysłania. Dołącz do nich

zostaw maila i otrzymuj nowe wydanie Tygodniówki prosto do swojej skrzynki.

Dlaczego proszę Cię o email? Poznaj moje argumenty »