Niecodzienny.net na głos, czyli podcast niecodzienny

Podcast niecodzienny na głos dostępny jest na iTunes, Androidzie oraz na TuneIn; Przyznam się, że trochę tego nie ogarniam;-)

Coś nowego…

Obiecałem sobie, że na Niecodziennym pojawi się coś nowego i… bawię się w radio. Część wpisów staram się uzupełnić / wzbogacić o ścieżkę audio. I tak powstaje mój blog czytany na głos. Po co to robię?

Pierwszy powód jest taki, że od jakiegoś czasu mi to chodziło po głowie, jako uzupełnienie samego bloga.

Drugi powód jest taki, że lubię się bawić w radio (choć nigdy tam nie pracowałem). Najwyraźniej jestem zasłuchany w sobie strasznie;-P

Trzeci i najważniejszy powód jest taki, że… może się zdarzyć tak, że ludzie którzy chcieliby niecodziennego poczytać, nie mają do tego czasu ani do tego głowy. I wtedy właśnie staram się im przyjść z pomocą i dać im siebie posłuchać. Przy czym nie tylko staram się wyjść im na przeciw, ale przede wszystkim przełamuję trochę swoje wątpliwości i uczę się siebie słuchać w bardzo dosłowny sposób.

Wszystkie odcinki podcastu

Teraz podcast już stoi i się pręży, a ja jeszcze nie dalej jak kilka dni temu, pisałem tak:

Czy myślę o tym, aby zrobić z tego podcast… Za daleko. Póki co, Staram się pobawić i sprawdzić na ile to odpowiada Wam, na ile ja się z tym dobrze czuję, na ile ja to potrafię. Dlatego każdy komentarz jest na wagę złota. Także ten krytyczny.

2 thoughts on “Niecodzienne brzmienie niecodziennego

Podyskutujmy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to Top
Co Cię skłoni do otworzenia maila w niedzielę po 20?

Nową Tygodniówkę wysyłam raz w tygodniu - między piątkiem, a niedzielą. Ponad połowa zapisanych na nią czytelników, otwiera ją w ciągu pierwszych 12h od wysłania. Dołącz do nich

zostaw maila i otrzymuj nowe wydanie Tygodniówki prosto do swojej skrzynki.

Dlaczego proszę Cię o email? Poznaj moje argumenty »