Piątek

Górnik jest w tym sezonie tak nieobliczalny, że zdolny jest do wszystkiego. A ponieważ ostatnio była i porażka i remis, więc czas na zwycięstwo. Tym bardziej, że Lechia chyba wciąż nie wierzy w to, co spotkało ją w Krakowie, a jej bramkarz… well.. Franciszek Smuda nie mógł się mylić… prawda? Zatem 1.

Wisła czy Bełchatów.. Raczej Wisła. Chociażby dlatego, że wreszcie zaczyna kolejkę i ma do dyspozycji – albo uciec na kolejne trzy punkty, i niech się reszta martwi, albo pozwolić sobie na stratę przewagi, tym samym zostawić ślady krwi na które tylko czekają „łowczy” (choć ci „łowczy” mocno na wyrost). Z kolei Bełchatów.. jak by to ująć… z niewiadomych przyczyn w tabeli wyjazdowej mają 13. miejsce.. Zatem 1.

Sobota

W meczu o Puchar Weszło… sytuacja jest gorsza, niż przy wróżeniu z fusów. Chłopakom Zielińskiego łatwo się było spiąć w pierwszym meczu, potem był Lech, ale na Bytom? Kto by się przejmował takim zespołem? No więc Bytom… ale gospodarze to też nie „iniemamocni”. Więc taki remisik.. jak to w pucharach, bo wiadomo, puchary rządzą się innymi prawami. Spodziewamy się X.

Lech czy Legia… ehehehe… Z palcem w… zupie można przewidzieć, że tu nic nie jest do przewidzenia. Z jednej strony okazja dla piłkarzy Lecha, aby zrzucić jarzmo Bakero, który na pewno znowu coś zamiesza. Z drugiej strony, okazja dla Skorży, aby kontynuować swoją świetna pasję bez zwycięstwa. Trochę z przekory, trochę bez sensu, ale Legia. Na przekór i na pohybel 2

Widzew czy Ruch… Czesuaw czy Waldemar. Ruchowi szło tak dobrze, aż przeszło. Widzew będzie chciał pokazać, że więcej takich okazji jak w meczu ze Śląskiem nie zmarnuje. Ponieważ Ruchowi gra się lepiej pod presją, przegra, aby potem wygrać móc. Raczej 1,

Zagłębie czy Jagiellonia – tu sprawa jest prosta. Jan Urban ma w sobie więcej spokoju niż Michał Probierz (swoją drogą, jak ktoś ma okazję, niech obejrzy na ipla ostatni magazyn cafe futbol). Poza tym Zagłębie gra, a Jagiellonia… Jagiellonia się nie może zdecydować;) Będzie 1.

Niedziela

Mecz prawdy dla Pasów. Jak wygrają, poczują luz i okaże się, że zrobili niemożliwe. Jak przegrają, wyjdzie na to, że cały misterny plan poszedł w pis-doo… Z kolei dla Arki ostatnia szansa na to, aby zrobić krok w stronę utrzymania. W meczach o wszystko stać może się wszystko, ale Cracovia na wyjazdach zdobyła trzy punkty… Cuda się będą dziać, ale postawiona pod ścianą Arka nie ma alternatywy – musi wygrać. Dlatego 1.

Śląsk vs Korona – znowu sprawa dość prosta. Śląsk jest pewny, że ma magiczny amulet, a Korona wierzy, że wszystko wraca do normy. Dlatego będzie remis.

Plan kolejki:

20:00 Gornik Zabrze ? – ? Lechia Gdansk typ: 1
20:00 Wisla Krakow ? – ? Belchatow typ: 1

14:45 Polonia Bytom ? – ? Polonia Warsaw typ: X
15:45 Lech Poznan ? – ? Legia Warsaw typ: 2
17:00 Widzew Lodz ? – ? Ruch Chorzow typ: 1
19:15 Zaglebie Lubin ? – ? Jagiellonia Bialystok typ: 1

14:45 Arka Gdynia ? – ? Cracovia Krakow typ:1
17:15 Slask Wroclaw ? – ? Korona Kielce typ:X

Za typy odpowiedzialności nie biorę;) Przy tych wynikach, za każdą postawioną złotówkę można zgarnąć 1325 – nie zachęcam, ale jak ktoś się zdecyduje i wygra, niech się (w drobnym stopniu) podzieli wygraną 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top