Oj.. coś czuję, że pani rzecznik Olejkowska będzie moją faworytą moim ulubionym rzecznikiem. Zupełnie oczywiście bezpodstawnie, gdyż przemawia przeze mnie złośliwość, wyrachowanie i zawiść. Zazdroszczę jej no.. i to nie tylko tych... mrrrr... fioletowych rajstop.

O co mi chodzi tym razem? PZPN zgubił milion euro. Podpisali kontrakt na 8 milionów, ale NIKE podpisał kontrakt na 7 milionów. Wiecie rozumiecie, sprawa się rypła. Ludzka rzecz* - mówi pani rzecznik. Ale pani rzecznik mówi także coś więcej.. posłuchajcie:

I gdzie ta zagadka? Ja po prostu nie mam pojęcia, w jaki sposób zamiana kropki na przecinek jest w stanie z 7 milionów zrobić 8. Help! Czekam na Wasze rozwiązania tej... łamigłówki.
I tak już zupełnie przy okazji. Jakiś czas temu, Michał Listkiewicz został oskarżony o niegospodarność. Pytanie brzmi, czy "zgubienie" miliona euro to też niegospodarność? To chyba zależy, gdzie się ów milion znajdzie... Czasem lepiej żeby się miał nigdzie nie znaleźć, niż gdyby ktoś go odkrył w jakiejś kieszeni.

Wreszcie... o ile dobrze pamiętam, Nike wygrało przetarg na sponsora reprezentacji. Zapewne w przetargu jednym z warunków jest cena. Pytanie, jaka była propozycja kolejnego podmiotu... strach pomyśleć, co by było, gdyby to było nieco ponad 7 milionów euro...

I na sam koniec. Grupo trzymająca władzę, na co wam było to całe tłumaczenie się, procedury, przesłuchania, wątpliwości. Przecież to był ludzki błąd...

* swego czasu była taka reklama Ludzka rzecz pogadać.. odnoszę wrażenie, że pani rzecznik gadać lubi...

ps. pytanie podchwytliwe, dlaczego żeby dobrze wkleić playera gazety, musiałem grzebać w kodzie i nie wystarczyło samo przeklejenie skryptu embed? Na to pytanie odpowiedzieć może tylko ktoś z gazety...

Z zupełnie innej beczki

Od jakiegoś czasu jestem zafascynowany tematem subskrypcji. Tego, jak wiele ich jest w naszej rzeczywistości i że możemy się na nie natknąć w absolutnie każdym aspekcie naszego codziennego i niecodziennego (sic!) życia. Dlatego rozwijam serwis Subskrypcje.pl, a na nich staram się, między innymi, zaprezentować rozmaite usługi subskrypcyjne, ale też podpowiedzieć, jakie stosować zasady, aby mądrzej zarządzać swoimi subskrypcjami, aby nas nie zjadły, a kiedy już spróbują, to podpowiadam gdzie można wytropić swoje subskrypcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top