Każda okazja do zrobienia zdjęcia jest okazją do tego wystarczającą. Nie trzeba szukać wymówek, trzeba szukać sposobności. I mieć grubą skórę. Bo rzadko komu, to co się „ufoci”, będzie się bezkrytycznie podobać.. równie rzadko spotkać się można z konstruktywną krytyką (bo przecież krytykować nie ma czego.. 🙂 ) Dlatego też.. zaznaczając żem amator i uczniak… nieco skromnie prezęt…uję…

Przede wszystkim, internet (nieco na przekór poprzednim wpisom) w Krakowie jest wszędzie…

mini

Co gorsza, internauci potrafią wszędzie wleźć…

03

Na szczęście, nad nami błękitne niebo i bialutkie chmurki.. i one nie tylko się prezęt… ują… ale także odbijają.. niekoniecznie czkawką;)

06

W Krakowie mamy też mosty. Mamy też balon. I mamy kościoły. Stojąc na moście, można zrobić takie zdjęcie balonowi przy kościele..

07

Na koniec, zdjęcie które mi się podoba najbardziej. Podoba mi się, mimo oczywistych wad. Nadmiernego tłoku w kadrze, przez co może się źle oglądać.. Ale zdjęcie „z biodra” podoba mi się.. i już;) No i to już drugi człowiek w moim małym zestawieniu… i to jaki!

05

Więcej i większe zdjęcia znajdują się w galeriach. Od dnia dzisiejszego, galerię będą – niezależnie od tematu – opisywane datą i ewentualnie miejscem. Zobaczymy jak to się sprawdzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top