1 - tyle minut czytania
Niecodzienny.net na głos
Z zupełnie innej bajki
/

Jedno z najpiękniejszych i najprzyjemniejszych uczuć jakie towarzyszą blogowaniu jest to, że na niecodziennym o wszystkim decyduję ja. I jeśli przychodzi mi do głowy zrobienie czegoś z zupełnie innego świata i uznaję to za dobry pomysł, to najzwyczajniej w świecie to robię. I tak właśnie jest dziś.

Część z Was wie, że bawię się w podcast. Ale prawie nikt z Was nie wie, że czasem zabieram ze sobą mój zestaw małego podcastowicza kiedy idę czytać bajkę na dobranoc, a już na pewno prawie nikt nie wie, co tam wtedy czytam. Ani jak… Zdaje się, że parę razy skrzywdziłem Kłapouchego. Czas na mały, bajkowy coming out. Posłuchajcie…

Ta bajka – Królik i Misia – pojawiła się u nas całkiem nie dawno i wydaje mi się, że pięknie wpisuje się we wszystko, co niedawno na Niecodziennym się wyczynia. O zmianie, o świecie, o perspektywie… No po prostu cud miód i orzeszki. I ja jako lektor, w gratisie. Wybaczcie.

Zatem – zamiast zapraszać Was do czytania dzisiejszych rozważań, zapraszam do posłuchania bajki. Bo wiecie, Cała polska czyta dzieciom, a Wit czyta niecodziennie wszystkim, którzy chcą posłuchać.

Może ja nie jestem żółwiem… może ja jestem królikiem..

Podyskutujmy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to Top
Co Cię skłoni do otworzenia maila w niedzielę po 20?

Nową Tygodniówkę wysyłam raz w tygodniu - między piątkiem, a niedzielą. Ponad połowa zapisanych na nią czytelników, otwiera ją w ciągu pierwszych 12h od wysłania. Dołącz do nich

zostaw maila i otrzymuj nowe wydanie Tygodniówki prosto do swojej skrzynki.

Dlaczego proszę Cię o email? Poznaj moje argumenty »