Programista, to z założenia geek. Taki gość siedzący w wyciągniętym swetrze, w okularach, które z mody wyszły mniej więcej wtedy, kiedy on przyszedł na świat i z poczuciem humoru dla ogółu całkowicie niezrozumiałego.

Biznesman to taki bardzo poważny pan, co zamiast źrenic ma równie szybko rosnące $, który musi twardo stąpać po ziemi bo przecież takie są reguły tego naszego brutalnego świata.

Na całe szczęście, od czasu do czasu w jednej z tych dwóch grup pojawiają się osobnicy, których możemy nazwać „jajcarze”, którzy lubią sobie z użytkownikami pożartować. Żartował z nami Windows – można było pobawić się w rozmaite „dodatkowe” proste gierki (tak tak, dali nam coś więcej niż pasjans:D ), można spróbować wyznaczyć trasę między Nowym Jorkiem a Tokyo w Google Maps by zobaczyć, że najlepszym sposobem na pokonanie Oceanu Spokojnego jest Kajak🙂

A od jakiegoś czasu żartuje z nami Youtube, bo w Youtubie można zagrać w węża:P Tak, tego samego, który podbijał nasze serca w komórkach w latach 90tych… dla najmłodszych – tak, nas naprawdę rajcują takie gry:)

Co trzeba zrobić? Trzeba otworzyć dowolny filmik (na przykład ten) zatrzymać jego ładowanie na 0:00, wcisnąć na chwilę strzałkę (kursor) w lewo, a następnie trzymając strzałkę (kursor) w lewo, wcisnąć strzałkę (kursor) do góry. Et voila – można grać:)

Warto wiedzieć:
Youtube’owy Snake działa też na pełnym ekranie;)
Działa na każdym filmiku, ale lepiej poszukać takiego, który ma ciemne tło…
Jeśli grając w snake’a naciśniecie spację, filmik ruszy;]

No, to bawcie się grzecznie:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top