Małe i duże rzeczy, które sobie czasem ogarniam.

Okno Johari:

Strona WWW, które pozwala przeprowadzić ćwiczenie "jak widzi mnie świat". Wybierz cechy, które najlepiej Cię opisują, a potem poproś znajomych o wybranie tych cech, które ich zdaniem doskonale do Ciebie pasują. Zderzenie tych zbiorów pozwala określić co znajduje się na tak zwanej arenie, co jest obszarem ukrytym i czego o sobie nie wiesz.

Tu możesz przeczytać dłuższą notkę o Oknie Johari

A na nirski.com/johari możesz stworzyć swoje własne okno Johari. Szybko, prosto i za darmo.

Najnowsze dziecko

Subskrypcje.pl

Serwis, który dopiero powstaje, którego historię możesz poznać na tej stronie, a który chciałbym, aby do końca 2021 roku odwiedziło 20 tysięcy użytkowników. Ciekawe, czy to się uda;-) Pomóż mi i odwiedź: subskrypcje.pl;

Moja Fotografia

Kilka lat temu zachorowałem na Nikona D90. Od tamtej pory często go ze sobą biorę, na wyprawy dalekie i bliskie (nawet jeśli często siłą rzeczy ustępuje miejsca nie tak lubianej przeze mnie fotografii komórkowej). Wybór zdjęć własnych zamieszczam na:

http://mojafotografia.com

JakiWynik.Com

Od kilku lat kiedy pojawia się większa piłkarska impreza (mistrzostwa europy lub świata) odpalam "typera" i zapraszam do wspólnej gry krewnych i znajomych królika. Dzięki temu mamy mniej więcej miesiąc wspólnej zabawy i dodatkowego smaczku w tejże zabawie.

Szczegóły: https://jakiwynik.com
Back to Top