Po tylu żalach wylanych przez ostatnie dni o tą domenę, może wreszcie napisałbym o co chodzi. Chyba jednak się starzeję, i robię się coraz bardziej wredno czepialski. Coraz więcej rzeczy mnie irytuje, coraz więcej drobiazgów przeszkadza. Ad rem jednak...

PALENIEŚMIERDZI.PL

rozwodzić się nad tym nie ma potrzeby, domena chyba sama wszystko zgrabnie wyjaśnia. Po prostu mam dość krótkich wypadów do knajp, które kończą się generalnym praniem ubrania, bo wszystko przesiąknięte jest tytoniowym dymem. I śmiem twierdzić, że nie jestem jedynym, któremu to przeszkadza.

To nie jest zorganizowana akcja, to nie jest żaden bunt w sprawie prawa ustalanego przez posłów. To tylko poszukiwanie frustratów takich jak ja;)

Zapraszam do zerknięcia;)

Z zupełnie innej beczki

Od jakiegoś czasu jestem zafascynowany tematem subskrypcji. Tego, jak wiele ich jest w naszej rzeczywistości i że możemy się na nie natknąć w absolutnie każdym aspekcie naszego codziennego i niecodziennego (sic!) życia. Dlatego rozwijam serwis Subskrypcje.pl, a na nich staram się, między innymi, zaprezentować rozmaite usługi subskrypcyjne, ale też podpowiedzieć, jakie stosować zasady, aby mądrzej zarządzać swoimi subskrypcjami, aby nas nie zjadły, a kiedy już spróbują, to podpowiadam gdzie można wytropić swoje subskrypcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top