W tym miejscu chcę dla swojej pamięci i na swoje potrzeby zapisywać, jakie rzeczy powinienem na niecodziennym rozważyć. A dlaczego robię to otwartym tekstem na stronie? Cóż… bo jestem ciekaw Twojego zdania czytelniku. Chciałbym niecnie wykorzystać Twoją pomoc;-)

[18.03.2017]

  • Wprowadzam nieco inny szablon. Czemu? Bo chcę żeby komentarze były widoczne „z marszu” pod wpisami, a nie pod dodatkowym kliku. W poprzednim szablonie to nie było możliwe, w tym jest. I jest… równie przejrzyście. [Zrobione]
  • Chcę poprawić kategorię dziennik. Bo to wazna kategoria. Zmienić kolejność wyświetlania [Do zrobienia] [prawie dobrze działa][no dobra, dobrze działa i prawie dobrze wygląda]
  • poprawić nieco nawigację między postami dziennika

Uwaga dla siebie na przyszłość. Pamiętaj ciptoku, jak aktualizujesz skórkę, to upewnij się że zamieszczasz skrytpy zliczające.

[28.03.2017]

Kategoria dziennik wymaga dopieszczenia. 10 postów w tym układzie się nie sprawdza. [Ustawione 60… niepoprawny optymista;D]

A może by tak rozważyć infinite scroll… 

Edit z 09.04.2017 – chwilowo ten element odpuszczam.

I o co chodzi z tymi obrazkami, które sa jak Harimatis z Asterixa Obelixa i Cleopatry. Czasem jak się patrzy to je widać, a czasem jak się patrzy to ich nie widać. Nie wiem co widać jak się nie patrzy.

[09.04.2017]

  1. muszę zrobić porządki z podcastami. Wychodzi mi na to, że to będą dublowane wpisy, bo głos będę nagrywał pewnie niezależnie.. i teraz będzie nieco hardcore’owo, bo… trzeba będzie zrobić wpis o nowym nagraniu, a to nowe nagranie podlinkować do właściwego wpisu. Tym sposobem, mam większą kontrolę nad tym, co się pojawia w rss’ie podcastowym, zgadza się kolejność podcastów (tzn nowe nagrania trafiają na początek kolejki, czyli układają się w chronologii czytania a nie chronologii wpisów czytanych… to chyba ma sens)
  2. chyba dobrym pomysłem jest trochę rozważniejsze zarządzanie mailingami… 

[18.04.2017]

  1. Tak, potrzebuję przebudować stronę główną. Tzn niby wszystko spoko, ale pewnie jak ktoś na stronę główną bloga trafia, to ma information overload. za dużo i za szczegółowo. Więc pewnie potrzebuję zrobić krok pomiędzy… Najnowszy wpis, potem przewodnik, blog, podcast, po co chcę Twój adres email, i wybór kategorii… przyjęte do wdrożenia.
  2. No dobra… wiem że najważniejszy jest email marketing, ale moze powinienem się przeprosić z fejsem… i twitterem… i pokombinować z podrzucaniem treści tam.. przyjęte nie tyle do wdrożenia ile do bardzo poważnego rozważenia.

[21.04.2017]

Podcasty:

  1. są obecne na iTunes, są obecne na TuneIn, jest też (chyba) wygodna opcja nasłuchiwania na Androidzie
  2. uporządkowałem widoczność playera… przynajmniej we wpisach archiwalnych. Muszę pokombinować jak to robić później 😉
  3. trochę potłumaczyłem wtyczkę, więc trochę bardziej zrozumiałe są opisy pod playerem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top