W tym miejscu chcę dla swojej pamięci i na swoje potrzeby zapisywać, jakie rzeczy powinienem na niecodziennym rozważyć. A dlaczego robię to otwartym tekstem na stronie? Cóż… bo jestem ciekaw Twojego zdania czytelniku. Chciałbym niecnie wykorzystać Twoją pomoc;-)

[18.03.2017]

  • Wprowadzam nieco inny szablon. Czemu? Bo chcę żeby komentarze były widoczne „z marszu” pod wpisami, a nie pod dodatkowym kliku. W poprzednim szablonie to nie było możliwe, w tym jest. I jest… równie przejrzyście. [Zrobione]
  • Chcę poprawić kategorię dziennik. Bo to wazna kategoria. Zmienić kolejność wyświetlania [Do zrobienia] [prawie dobrze działa][no dobra, dobrze działa i prawie dobrze wygląda]
  • poprawić nieco nawigację między postami dziennika

Uwaga dla siebie na przyszłość. Pamiętaj ciptoku, jak aktualizujesz skórkę, to upewnij się że zamieszczasz skrytpy zliczające.

[28.03.2017]

Kategoria dziennik wymaga dopieszczenia. 10 postów w tym układzie się nie sprawdza. [Ustawione 60… niepoprawny optymista;D]

A może by tak rozważyć infinite scroll… 

Edit z 09.04.2017 – chwilowo ten element odpuszczam.

I o co chodzi z tymi obrazkami, które sa jak Harimatis z Asterixa Obelixa i Cleopatry. Czasem jak się patrzy to je widać, a czasem jak się patrzy to ich nie widać. Nie wiem co widać jak się nie patrzy.

[09.04.2017]

  1. muszę zrobić porządki z podcastami. Wychodzi mi na to, że to będą dublowane wpisy, bo głos będę nagrywał pewnie niezależnie.. i teraz będzie nieco hardcore’owo, bo… trzeba będzie zrobić wpis o nowym nagraniu, a to nowe nagranie podlinkować do właściwego wpisu. Tym sposobem, mam większą kontrolę nad tym, co się pojawia w rss’ie podcastowym, zgadza się kolejność podcastów (tzn nowe nagrania trafiają na początek kolejki, czyli układają się w chronologii czytania a nie chronologii wpisów czytanych… to chyba ma sens)
  2. chyba dobrym pomysłem jest trochę rozważniejsze zarządzanie mailingami… 

[18.04.2017]

  1. Tak, potrzebuję przebudować stronę główną. Tzn niby wszystko spoko, ale pewnie jak ktoś na stronę główną bloga trafia, to ma information overload. za dużo i za szczegółowo. Więc pewnie potrzebuję zrobić krok pomiędzy… Najnowszy wpis, potem przewodnik, blog, podcast, po co chcę Twój adres email, i wybór kategorii… przyjęte do wdrożenia.
  2. No dobra… wiem że najważniejszy jest email marketing, ale moze powinienem się przeprosić z fejsem… i twitterem… i pokombinować z podrzucaniem treści tam.. przyjęte nie tyle do wdrożenia ile do bardzo poważnego rozważenia.

[21.04.2017]

Podcasty:

  1. są obecne na iTunes, są obecne na TuneIn, jest też (chyba) wygodna opcja nasłuchiwania na Androidzie
  2. uporządkowałem widoczność playera… przynajmniej we wpisach archiwalnych. Muszę pokombinować jak to robić później ;)
  3. trochę potłumaczyłem wtyczkę, więc trochę bardziej zrozumiałe są opisy pod playerem. 

Podyskutujmy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to Top
Co Cię skłoni do otworzenia maila w niedzielę po 20?

Nową Tygodniówkę wysyłam raz w tygodniu - między piątkiem, a niedzielą. Ponad połowa zapisanych na nią czytelników, otwiera ją w ciągu pierwszych 12h od wysłania. Dołącz do nich

zostaw maila i otrzymuj nowe wydanie Tygodniówki prosto do swojej skrzynki.

Dlaczego proszę Cię o email? Poznaj moje argumenty »