1 - tyle minut czytania

Naszło mnie, na próby i eksperymenty. Pomyślałem sobie, że skoro od czasu do czasu popełniam zdjęcia rzeczy małych i błyszczących, można by nieco zainwestować i poszukać namiotu bezcieniowego, którego ideą jest (o ile dobrze rozumiem), aby równomiernie rozprowadzać światło na fotografowanej powierzchni i obiekcie przede wszystkim. Ponieważ zwykle jest tak, że jak sobie coś wymyślę, to chcę to na już i na teraz, zerknąłem w sieć. Znalazłem sprzęty rozmaite, bardzo profesjonalne i wcale nie takie drogie. Znalazłem też sposób, zrobienia takiego namiotu samodzielnie, albo wykorzystując sprzęty z IKEA. Pojechałem, poszukałem, znalazłem pudełko skubb. A efekt pracy z pudełkiem jest taki:

[nggallery id=36]

Więcej, własnoręcznie robionej biżuterii znajdziecie na stronie Kasi – tam też możecie się dowiedzieć, jak stać się właścicielem takiej właśnie biżuterii. A… Kasia ostatnio zaczęła robić bardzo oryginalne zakładki do książek – polecam każdemu czytającemu:)

Podyskutujmy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Może skusisz się na wiadomości ode mnie?Jeśli spodobał Ci się ten wpis, zostaw swój email i bądźmy w kontakcie.

Spodziewaj się jednego maila w tygodniu (dbam o to, aby tygodniówkę opublikować w piątek). Ale też niecodziennego maila od czasu do czasu;-)