1 - tyle minut czytania

Po pierwsze, robię porządki ze zdjęciami, bo to przecież niepoważne, żeby się wszystko tak długo ładowało. Dlatego odpowiednio zmniejszam. Większe obrazki będą od czasu do czasu trafiać na picasę.

Po drugie, foto w ogóle przenoszę gdzie indziej:] Gdzie indziej to znaczy na MojaFotografia.com; Za jakiś czas zapewne zrozumiem, że to był zły pomysł, zła decyzja i że wszystko powinienem mieć w jednym miejscu, nie mniej jednak, jest ze mną jakoś tak, że mnie nosi i przeprowadzam się we wciąż nowe miejsca. Tak więc nowe zdjątka będą trafiać tam.

PS Dziś zasłyszane – czy Stanisław Dziwisz to po angielsku Steve Wonder? Niestety nie do końca, w końcu Steven to Stefan, c’nie?

2 thoughts on “Majowe porządki

  1. Witaj ponownie! No widzisz, chora ale jestem:) I muszę Ci napisać, że podniosłeś mnie na duchu, bo ja też wciąż coś przenoszę na blogu, dokładnie wiedząc, że robię to niepotrzebnie, bo za kilka dni i tak wszystko to wróci na swoje miejsce /lol/ Ale przy tych czynnościach manualnych mi się bdb myśli i dlatego nazwałam to kiedyś "usypywaniem mentalnych mandali":) Dopada mnie to zawsze, kiedy "mam problema" do przemyślenia:) Dobry pretekst nie jest zły!
    Zastanów się, może też (dopuszczam, że nieświadomie) cierpisz na tę samą dolegliwość co ja – czyli konieczność wewnętrznego wyciszenia się i na wpół świadomego przemyślenia sobie tego i owego w fazie alfa bez tych wszystkich idiotycznych (wybacz – czysty subiektywizm) rytuałów medytacyjnych, czyli pozycja kwiatu lotosu, etc., etc…

    Pozdrawiam cieplutko:)

Podyskutujmy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Może skusisz się na wiadomości ode mnie?Jeśli spodobał Ci się ten wpis, zostaw swój email i bądźmy w kontakcie.

Spodziewaj się jednego maila w tygodniu (dbam o to, aby tygodniówkę opublikować w piątek). Ale też niecodziennego maila od czasu do czasu;-)